1. Awangardowa Zabudowy Targowe z Kratownic Katalog 19.12.2015

 

 

Fotografia produktowa

 

Aby zapewnić Państwu maksymalny komfort związany z przygotowaniem do targów wzbogaciliśmy naszą ofertę o fotografię produktową. Wykonujemy profesjonalne zdjęcia produktowe i reklamowe. Wykorzystując je do tworzenia materiałów marketingowych sprawicie Państwo, że Wasza oferta będzie bardziej atrakcyjna i efektowna. Wynikiem tego będzie prawdopodobnie wysoka sprzedaż oferowanych przez państwa firmę produktów. Nasze zdjęcia wykorzystywane są do projektowania reklamy w postaci: katalogów, ulotek reklamowych, banerów, stron www itp. Zdjęcia produktów wykonujemy w naszym studio lub w wyznaczonym przez firmę miejscu. Posługujemy się przy tym profesjonalnym sprzętem oświetleniowym, często także namiotem bezcieniowym. Fotografię wykonujemy na  białym, czarnym lub szarym tle, ponieważ są to kolory neutralne, które pozostaja obojętne na barwy odbijanego światłą. Na Państwa życzenie zaaranżujemy otoczenie stosownie do tematu wykonywanej sesji

CMT 2000 WN

 

 

Portret biznesowy

Świadczymy usługi w zakresie fotografii biznesowej. Dysponujemy profesjonalnym atelier fotograficznym znajdującym się w samym centrum Bydgoszczy, wyposażonym w wysokiej klasy oświetlenie studyjne oraz mobilne foto-studio. Usługi fotograficzne wykonujemy z dbałością o szczegóły, ponieważ wiemy, jak ważne jest dla właścicieli firm kreowanie pozytywnego wizerunku ich przedsiębiorstwa i pracujących w nim ludzi. Integralnym elementem wykonywanej przez nas fotografii biznesowej jest postprodukcja oraz retusz zdjęć. 

 

Naszym klkientom biznesowym oferujemy usługi w zakresie:- portret biznesowy,- fotografia eventowa,- fotografowanie wnętrz i architektury. Z naszych usług skorzystały już firmy z takich branż jak:- przemysł ciężki, metalowy, maszynowy, motoryzacyjny i spożywczy; - kreatorzy mody, - firmy brokerskie oraz banki;- hotele, firmy zajmujące się dekorowaniem wnętrz.

 

Stoiska Targowe - Galeria